رفتن به محتوای اصلی
x
 • شرکت تیم پژوهشی مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم در برگزاری افتتاحیه هفته پژوهش در آذرماه 1402 (8 آذر 1402)

  در تاریخ 1402/09/08 به مناسبت افتتاحیه هفته پژوهش آذر ماه 1402، تیم پژوهشی مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان حضور فعال داشتند و در خصوص دستاوردهای پژوهشی مرکز جهت بازدیدکنندگان محترم توضیحاتی دادند. 

 • کنفرانس علمی Practical use of insulin degludec/insulin aspart in a multinational setting: beyond the guidelines (9 آبان 1402)

  در تاریخ 1402/09/09 کنفرانس علمی تحت عنوان  "Practical use of insulin degludec/insulin aspart in a multinational setting: beyond the guidelines" با حضور اساتید محترم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سالن کنفرانس مجتمع مراکز تحقیقاتی آموزشی، درمانی و پژوهشی حضرت صدیقه طاهره (س) برگزار گردید و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.

   

 • کنفرانس علمی " Nuclear Medicine In Diabetic Foot" (25 آبان 1402)

  در تاریخ 1402/08/25 کنفرانس علمی تحت عنوان  "Nuclear Medicine In Diabetic Foot" با حضور اساتید محترم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سالن کنفرانس مجتمع مراکز تحقیقاتی آموزشی، درمانی و پژوهشی حضرت صدیقه طاهره (س) برگزار گردید و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.

 • همایش روز جهانی دیابت (28 آبان 1402)

  در تاریخ 1402/0/8/28 همایش روز جهانی دیابت با تاکید بر شعار « آگاهی از خطر و شناخت مسئولیت در پیشگیری و کنترل بیماری دیابت » به همت مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم و با همکاری مرکز بهداشت استان و شهرداری اصفهان در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار گردید. در این مراسم ضمن پخش کلیپ های آموزشی و انگیزشی،  اساتید و کارشناسان مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم اصفهان با ایراد سخنرانی و حضور در جلسات پرسش و پاسخ نسبت به معرفی عوامل خطر این بیماری برای عموم و همچنین مراقبتهای درمانی، آموزش تزریق انسولین و زخم پای دیابتی برای بیماران دیابتی اقدام نمودند.

 • مسابقه بشقاب غذایی سالم برای یک مهمان دیابتی عزیز (26 آبان 1402)

  در تاریخ  1402/08/26 و به مناسبت روز جهانی دیابت، مسابقه " بشقاب غذایی سالم برای یک مهمان دیابتی عزیز "  با همکاری شرکت کامور در درمانگاه تخصصی دیابت سیاوش واقع در خیابان پروین برگزار گردید.

 • پخش برنامه پزشکی سیب سلامت به مناسبت "روز جهانی دیابت"

  گفتگوی زنده برنامه پزشکی سیب سلامت با موضوع "روز جهانی دیابت" با حضور جناب آقای دکتر منصور سیاوش؛ رئیس مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم و فوق تخصص بیماریهای غدد درون ریز و متابولیسم در روز دوشنبه 22 آبان ماه 1402 رأس ساعت 18 از شبکه اصفهان برگزار می گردد.

 • راه اندازی آزمایشگاه مولکولی

  در تاریخ 1402/08/21 آزمایشگاه مولکولی مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم  راه اندازی شد که در دو اتاق مجزا آماده ارائه خدمت رسانی به اساتید، دانشجویان و محققین سراسر کشور می باشد.

  تجهیزات موجود در آزمایشگاه شامل دستگاه‌های PCR، نانو دراپ ، ژل داک و هود می‌باشد.

 • کنفرانس علمی The Syndrome of Inappropriate Antidiuresis (18 آبان 1402)

  در تاریخ 1402/08/18 کنفرانس علمی تحت عنوان  " The Syndrome of Inappropriate Antidiuresis" با حضور اساتید محترم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سالن کنفرانس مجتمع مراکز تحقیقاتی آموزشی، درمانی و پژوهشی حضرت صدیقه طاهره (س) برگزار گردید و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.

 • شرکت دو نفر از اعضای تیم پژوهشی مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم در دوازدهمین سمینار بین المللی سلامت زنان ( 16 آبان 1402)

  دوازدهمین سمینار بین المللی سلامت زنان - مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت واقع در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در تاریخ 140208/16 لغایت 1402/08/18 برگزار گردید. دو نفر از اعضای تیم پژوهشی مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم در این گردهمایی شرکت نمودند و مقاله تحت عنوان "اختلال هویت جنسی، تشخیص و درمان آن" را ارائه دادند. 

 • کنفرانس علمی هایپوتیروئیدیسم (11 آبان 1402)

  در تاریخ 1402/08/11 کنفرانس علمی تحت عنوان  "هایپوتیروئیدیسم" با حضور اساتید محترم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سالن کنفرانس مجتمع مراکز تحقیقاتی آموزشی، درمانی و پژوهشی حضرت صدیقه طاهره (س) برگزار گردید و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.