دفاع از پایان نامه دکترای تخصصی پژوهشی

در روز پنج شنبه نوزدهم مهرماه ۱۳۹۷ خانم الهام حسینی از پایان نامه خود تحت عنوان “پیامدهای بارداری در زنان مبتلا به دیابت بارداری که بر اساس دیدگاه‌های یک و دو مرحله‌ای تعریف شده‌اند” دفاع کرد.

 

 

کنفرانس تازه‌های دیابت بارداری، عوارض، تشخیص و درمان آن

کنفرانس هفتگی این هفته در مورخ ۱۷ مهرماه ۱۳۹۷ با عنوان تازه های دیابت بارداری، عوارض بیماری و تشخیص و درمان آن توسط دکتر جمیله افسر دستیار فوق تخصص غدد و متابولیسم بزرگسالان ارائه گردید.

 

 

هدف از برگزاری کمیسیون غدد چیست؟

کمیسیون غدد از سال ١٣٧٤ به همت استاد دكتر مسعود امينى، پايه گذار مركز تحقيقات غدد و متابوليسم و با حضور جمعی از اساتید فوق تخصص غدد و متابولیسم شروع به کار کرده است و همكاران فوق تخصص غدد كودكان و بزرگسالان، جراح توراكس، جراح كودكان، راديولوژى، پزشكى هسته اى و ساير رشته هاى مرتبط با غدد و همچنین دستیاران فوق تخصص غدد بزرگسالان و کودکان در آن حضور دارند.

کنفرانس‌های هفتگی مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم

مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سالها پيش کنفرانس‌های هفتگی با امتیاز بازآموزی برگزار مى نمايد. این کنفرانس‌ها هر سه شنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۳۰ در کلاس شماره ۲ بیمارستان الزهرا (س) برگزار می‌گردد.

 

 

کم کاری تیروئید اتوایمیون در شهر اصفهان شیوع و روند رو به افزایشی دارد

دکتر اشرف امین الرعایا رئیس مرکز تحقیقات غدد و متابوليسم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در مصاحبه با خبرگزاری علم و فناوری اظهار داشت: کم کاری تیروئید اتو ایمیون در شهر اصفهان شیوع و روند رو به افزایشی دارد، همچنین ۱۷۶۰۰ بیمار دیابتی و بستگان درجه اول آن ها در این مركز پیگیری می شوند.

 

برگزاری جلسه تودیع و معارفه مسئولین حسابداری مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم

جلسه تودیع و معارفه مسئولین حسابداری مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ در دفتر ریاست مرکز تحقیقات برگزار شد. در این جلسه از زحمات خانم سهیلا وزیری تقدیر و تشکر و خانم محبوبه شیخ حسینی به عنوان مسئول حسابداری مرکز معرفی شدند.

 

بازدید سرپرست اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات از مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم

سرپرست محترم اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آقای مهندس محبی در در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ از مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم و مرکز جامع توانبخشی و پزشکی حضرت صدیقه طاهره (س) بازدید نمود.

 

 

برگزاری سومین جلسه کار گروه دیابت و متابولیک در سال ۱۳۹۷

برگزاری سومین جلسه کار گروه دیابت و متابولیک در سال ۱۳۹۷ با تصویب نهایی مصوبات کارگروه دیابت در مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم اصفهان

 

 

 

برگزاری دوره بازآموزی "آگاه سازى و اطلاع رسانی از آخرین دستاوردهای دیابت در دنیا"

در روز پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم اقدام به برگزاری دوره بازآموزی یک روزه با هدف "آگاه سازى و اطلاع رسانی از آخرین دستاوردهای دیابت در دنیا" در هتل کوثر نمود. دبیر علمی این سمینار دکتر مژگان کریمی‌فر فوق تخصص غدد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بود.

 

معرفی کتاب "زندگی با نشاط و سالم همراه با دیابت" - جلد دوم

جلد دوم کتاب "زندگی با نشاط و سالم همراه با دیابت " که به تازگی چاپ شده است، با هدف فراهم نمودن شرایطی است تا فرد بتواند از زندگی با نشاط و سالم برخوردار شود.

 

 

 

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم RSS